Hustopeče

Město Hustopeče leží v samém srdci jižní Moravy, v krajině zalité horkým sluncem, porostlé vinohrady, ovocnými a mandloňovými sady.Celá oblast patří ke klimaticky nejteplejším v České republice, což prospívá pěstování kvalitního vína i turistické atraktivitě regionu.Hustopeče představují vynikající výchozí bod pro milovníky vína i cykloturisty - vinných sklípků i cyklotras je ve městě a jeho okolí bezpočet.

Obec: 
Jihomoravský krajHustopeče
 
00:00
Hustopeče
Kliknutím na libovolný obrázek jej otevřete v galerii zvětšený. Prohlížení pak můžete ovládat klávesnicí, myší nebo dotykem.
Vydáno: Pondělí, 14. Listopad 2016 - 15:38
Přílohy:

V Hustopečích vznikl další příjemný prostor určený k relaxaci a odpočinku. Lokalita, která již historicky sloužila jako příměstský park a na níž nedávno proběhly odborné zásahy s cílem obnovit původní krajinné struktury, opět ožívá.

Reklama

Oblíbené trasy regionu

Znojmo

Jižní Morava, to nejsou jen vinice a bobule. Jižní Morava a zvlášť oblast okolo Znojma, to jsou také nádherná historická místa plná tajemství, obklopená zajímavou přírodou a ne jen tak obyčejnou přírodou, rovnou Národním parkem. Přičemž jmenovatelem všeho výše popsaného je řeka Dyje.