Lázně MONTI SPA Františkovy Lázně

Vítejte v hotelu Monti, který se těší vynikající pověsti pro svou kvalitní léčbu, která spojuje prvky klasické lázeňské léčby místními přírodními léčivými zdroji s moderní rehabilitací a wellness. Najdete zde komfortní a útulné prostředí pro odpočinek a léčbu, pro relaxaci a pohodu. Nabízíme i zajímavé kulturní, sportovní a turistické možnosti, stejně jako relaxaci přímo v hotelu. Celý MONTI TEAM se snaží, aby pobyt ve Františkových Lázních, které jsou proslaveny svými léčivými účinky a zelení svých parků, byl pro hosty příjemným ve všech směrech.

Obec: 
 
00:00
Lázně MONTI SPA  Františkovy Lázně

Hotel Monti byl postaven v druhé polovině 19. století. Většinu staveb v tehdejší Štěpánské ulici navrhoval slavný františkolázeňský architekt Gustav Wiedermann, z jehož dílny pochází i návrh sousedního pravoslavného kostela Sv. Olgy. Hotel byl několikrát přestavován a rozšířen o další budovy. Současný lázeňský komplex je vyjádřením moderních směrů kvalitní lázeňské léčby, moderní rehabilitace a wellness a komfortního prostředí pro všechny lázeňské a hotelové hosty.

www.monti-spa.cz

  • GARANTUJEME UŽITÍ MÍSTNÍCH PŘÍRODNÍCH LÉČIVÝCH ZDROJŮ přímo v domě MONTI  
  • Minerální voda - Bohatý obsah minerálních látek  a přírodního kysličníku uhličitého působí příznivě na celou řadu onemocnění, zejména srdce a cév. Vynikající jsou očistné účinky pitné kůry, které podporuje vysoký obsah Glauberovy soli.     
  • Sirnoželezitá slatina - Významná pro léčení nemocí pohybového ústrojí. Její chemické složení však působí příznivě i na gynekologická  a kožní onemocnění.  
  • Přírodní plyn - Podporující prokrvení organismu, je užíván převážně ve formě injekcí do podkoží.
Kliknutím na libovolný obrázek jej otevřete v galerii zvětšený. Prohlížení pak můžete ovládat klávesnicí, myší nebo dotykem.

Reklama

Oblíbené trasy regionu

V naší nové rubrice, Výlety (nejen) za zdravím pokračujeme na západě Čech, v lázních, které kromě tradičních procedur nabízejí tolik rozmanitých aktivit, a zajímavostí, že vám víkend na jejich poznání stačit nebude. Nevěříte?

Zimní atmosféra Mariánských Lázní se od té letní výrazně liší

Jeden z vrcholů západočeského lázeňského trojúhelníku je nejen plný nádherných parků, romantických kolonád a útulných kaváren, ale je to i město, kde sjezdovka stojí kousek od centra a běžecké tratě jsou všude v jeho okolí.

V západní části Krušných hor, na břehu říčky Rolavy leží městečko Nové Hamry. Při dostatku sněhu tu jsou celkem slušné podmínky jak pro milovníky běžecké stopy, tak i méně náročné lyžaře a snowboardisty.  Přímo ve vsi je pár sjezdovek a začíná tu, nebo tudy prochází, i několik běžeckých tras.

Na kole Ašskou vrchovinou

Nejzápadnější výběžek naší republiky z mnoha důvodů nepatřil mezi turisticky nejvyhledávanější místa, ale to se začíná pozvolna měnit a nutno říci, že po právu.

Františkovy Lázně

Společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří takzvaný západočeský lázeňský trojúhelník. Svoji architekturou, urbanistikou a koncepcí parků tvoří předobraz evropského a možná i světového lázeňství.