Tošovice

HEIPARK Tošovice je areál plný zábavy, odpočinku a relaxace uprostřed nádherné přírody Oderských vrchů. Atraktivní místo vhodné pro rodiny s dětmi, školní výlety, firemní a soukromé akce.

HEIPARK rozběhl svůj provoz lyžováním v roce 2001 na první, uměle vytvořené sjezdovce v ČR. Z rodinného kopce v malé vesnici se během několika let vytvořilo oblíbené místo v Moravskoslezském kraji plné celoročních aktivit včetně ubytování a gastronomických služeb.

Obec: 
Moravskoslezský krajTošovice
 
00:00
Tošovice

Areál HEIPARK je v provozu celoročně a nabízí široké vyžití jak v létě na atrakcích, tak i v zimě na sjezdovkách.

Nejoblíbenější atrakcí areálu je bobová dráha Alpine Coaster, která je v provozu celoročně spolu s tubingem, což je jízda tvarovaným korytem na speciálních pneumatikách.

Od jara do podzimu se mohou návštěvníci vydovádět na atrakcích jako trampolíny, bungee trampolína, rodeo býk, lanové centrum, sjezd na laně, dětské lanové hřiště Jupík, lukostřelba, golfové odpaliště, skluzavky a houpačky, nebo třeba běh na chůdách. V létě areál nabízí také koupání ve vodní nádrži s čištěnou vodou, jejíž součástí je i prostorné dětské brouzdaliště. Kolem celé nádrže jsou rozlehlé travnaté plochy určené k odpočinku, najdete zde také hřiště na plážový volejbal, fotbálek a malé jezírko s vodopádem.

V zimních měsících si můžete zalyžovat na uměle vytvořených sjezdovkách s vlastními kotvovými vleky – H1, H2 a H3 (snowpark) a sjezdovce H4 s dětskou pomou. Dětem jsou k dispozici také dvě dětské sjezdovky s lanovými vleky, kterou jsou zdarma. Všem ostatním, kteří si chtějí jen tak zadovádět na sněhu je také vyhrazen svah pro boby a sáně s vlastním lanovým vlekem.

Samozřejmostí je špičková lyžařská škola, která funguje v areálu vždy o víkendech a svátcích, a také půjčovna/servis lyží a snowboardů, která je v provozu denně celou sezónu.

HEIPARK je vhodným místem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro uspořádání firemních akcí, školení a teambuildingů, svateb či oslav. Akce je možné uspořádat v restauraci HEIKALKA s příjemnou atmosférou a kachlovými kamny, která má vnitřní kapacitu 75 osob (25 osob přízemí, 50 osob horní patro) a v létě navíc prostornou venkovní terasu, nebo ve stylové restauraci Hotelu HEIPARK s kapacitou 50 osob, která se vyznačuje nádherným interiérem doplněným zajímavými prvky z velkoplošné keramiky, dřeva a umělého kamene. Dominantou restaurace jsou však velká mořská akvária vytvářející v interiéru atmosféru podmořského světa. Obě restaurace jsou také běžně otevřeny i pro veřejnost.

Těm, kteří chtějí v areálu strávit příjemnou dovolenou nabízí HOTEL HEIPARK**** 6 dvoulůžkových pokojů, 6 čtyřlůžkových pokojů a luxusní apartmán. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový. Kapacita hotelu je 42 lůžek (38 pevných lůžek a 4 přistýlky) . Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou s wc, klimatizací, lednicí s minibarem, internetem a satelitní tv. Apartmán má navíc ve vybavení vířivou vanu, samostatný bar a prostornou sedací soupravu. Celý hotel je nekuřácký a není dovolen ani pobyt se zvířecími miláčky.

 

 

Hotel Heipark
Adresa:
Tošovice 72, 742 35 Odry
Kliknutím na libovolný obrázek jej otevřete v galerii zvětšený. Prohlížení pak můžete ovládat klávesnicí, myší nebo dotykem.
Heipark v zimě, Heipark v zimě, Koupání v Heiparku, Bobová dráha, Atrakce , Hotel HEIPARK****, Restaurace HEIKALKA
Vydáno: Úterý, 12. Prosinec 2017 - 9:16

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim originální dárek z HEIPARKU - Dárkový poukaz do obou restaurací nebo na aktivní odpočinek v HEIPARKU.

Reklama

Oblíbené trasy regionu

Jako běžkaři míváme sklon jezdit na „svoje" hory, kde známe terén a máme to tam jednoduše najeté. Obvykle jsou to místa, která obdivujeme v létě jako cyklisté či pěšáci a zajímá nás, jak se ona místa promění ve sněhovém hávu. Ale znáte to.