Wellness hotel Babylon

Wellness hotel Babylon

Hotel v centru města Liberce, vzdálený pouhých 60 minut jízdy autem z Prahy, je součástí největšího mimopražského zábavního a relaxačního komplexu – CENTRA BABYLON. Celý areál s netradiční výzdobou vznikl přestavbou bývalé textilní továrny o rozloze větší než 30 000 m2. Pod jednou střechou zde v každém věku a za jakéhokoliv počasí naleznete zábavu, odpočinek i pohodlí.

Kromě samotného ubytování nabízí hotel pobyt s balíčkem zábavy, který zahrnuje volný vstup do Aquaparku, Lunaparku, iQPARKU, iQLANDIE, zrcadlového Labyrintu a ZOO Liberec nebo relaxační pobyt s neomezeným vstupem do rozsáhlého Wellness centra a opět i s návštěvou oblíbené ZOO.

Rodiny s dětmi jistě ocení spektrum Baby Friendly služeb i fakt, že dítě mladší 13 let v doprovodu dospělé platící osoby má ubytování zdarma. WELLNESS HOTEL BABYLON nabízí mnoho výhodných tematických balíčků.

Komplex skýtá též vynikající zázemí pro uspořádání téměř jakékoliv akce. Disponuje širokou škálou školicích místností a sálů s kapacitou od 10 do 1 000 míst. 

Adresa: 
Nitranská 1, 460 07 Liberec
Telefon: 
+420 485 249 593
Druh zařízení: 
Obec: 
Liberecký krajLiberec

Reklama