Do Mariánek s mobilním průvodcem #9

Plánujete výlet do Mariánek a chcete se připravit dopředu? Chcete mít na programu i prohlídku města, ale nehodí se vám čas či téma prohlídky s živým průvodcem? Nebo si naopak chcete dopředu nastudovat, co nesmíte při pobytu v lázeňském městě minout? Není nic lehčího než si stáhnout do svého chytrého mobilu chytrého průvodce.

V našem průvodci najdete přehledně 17 míst, která byste neměli při návštěvě lázní minout. Můžete si je zobrazit na mapě, přečíst si o nich informace a naplánovat si, která z nich určitě chcete vidět. Samozřejmě si můžete rovnou pustit audio a při něm si třeba prohlížet fotografie a naladit se na cestu.

Když si vyberete některou z tematických prohlídek, objeví se další zajímavá místa, se kterými vás seznámíme pouze v rámci vybrané prohlídky. Máme jich pro vás připraveno 15. V našem průvodci jsme nezapomněli ani na děti. Najdete v něm 4 prohlídky pro dětské návštěvníky, které si můžete užít s celou rodinou po celý rok, a ještě si vyluštit malý dárek.

Prohlídky jsou určeny pro děti od 5 do 11 let, ale hrát si mohou i starší děti a dospělí. Menší děti provází zvířecí průvodkyně veverka Kája a starší děti tajný agent veverčák Rudolf. Každý z nich má připraveny dvě prohlídky, které vám zaberou maximálně hodinu. Děti se při nich dozví zajímavosti o městě, a přitom vyplňují pracovní list, který získají buď v infocentru nebo jim ho můžete stáhnout z webových stránek. Po získání správného hesla a předložení v infocentru získají děti dárek na památku.

Chcete se také dozvědět něco nového z poutavého vyprávění o slavných počátcích světoznámých lázní? Seznamte se s naším průvodcem ZDE  a připravte se na svou dovolenou či výlet v Mariánských Lázních.