Liberecký kraj

Hotel Jizerka 4

Hotel Jizerka 4

Vítejte v Hotelu Jizerka 4 v Jizerských horách přímo pod vrchem Bukovec. Hotel Jizerka 4 je jediný svého druhu v okolí. Alpský vzhled objektu, který byl postaven a otevřen v roce 2015, je koncipován tak, aby nenarušoval nenapodobitelný ráz oblasti. Hotelu přidává na hodnotě i nádherný výhled do okolí Jizerských hor.

Centrum Babylon

Centrum Babylon

WELLNESS HOTEL BABYLON je součástí jedinečného zábavního, relaxačního a naučného komplexu - CENTRA BABYLON. Vzhledem ke své kapacitě a rozmanitosti hotel nabízí kvalitní ubytování pro široký okruh zákazníků. Hotel má výbornou polohu - ubytování je přímo v centru Liberce!

Hotel nabízí 407 pokojů ve dvou kategoriích – Superior a Standard, více než 1000 lůžek, rozdělených do 3 částí:

Liberec

Liberec

Severočeské město Liberec, k jehož návštěvě jste srdečně zváni, leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Liberec je někdy nazýván také městem pod Ještědem, jehož vrchol, vypínající se do výše 1012 metrů, zdobí moderní věž, která se stala dominantou celého kraje.
V současné době nabízí Liberec řadu zajímavostí. Město se pyšní mnoha významnými budovami, např. radnicí, postavenou v novorenesančním stylu a dokončenou v roce 1893, jež je symbolem bohatství a hospodářského i kulturního rozvoje města.

Chata Tesanka

Chata Tesanka

Chata Tesanka leží mezi lyžařskými středisky Bedřichov a Severák. Nedaleko chaty je nástup na Jizerskou magistrálu. Pro milovníky vyhlídek můžeme doporučit rozhlednu Královka a Slovanka, turisty jistě potěší nedaleká přehrada Josefův důl.

Reklama