Do Mariánek s mobilním průvodcem #10

Plánujete výlet do Mariánek a chcete se připravit dopředu? Chcete mít na programu i prohlídku města, ale nehodí se vám čas či téma prohlídky s živým průvodcem? Nebo si naopak chcete dopředu nastudovat, co nesmíte při pobytu v lázeňském městě minout? Není nic lehčího než si stáhnout do svého chytrého mobilu chytrého průvodce.

V našem průvodci najdete přehledně 17 míst, která byste neměli při návštěvě lázní minout. Můžete si je zobrazit na mapě, přečíst si o nich informace a naplánovat si, která z nich určitě chcete vidět. Samozřejmě si můžete rovnou pustit audio a při něm si třeba prohlížet fotografie a naladit se na cestu.

Když si vyberete některou z tematických prohlídek, objeví se další zajímavá místa, se kterými vás seznámíme pouze v rámci vybrané prohlídky. Máme jich pro vás připraveno 16. Letošní novinkou je implementace kalendáře akcí přímo do aplikace. Nemusíte tedy nikam překlikávat, zůstáváte v aplikaci a můžete si rovnou koupit vstupenku na vybrané představení.

Pro milovníky cyklistiky jsme připravili první cyklo trasu s názvem „Přírodou Slavkovského lesa na Kladskou a zpět“. Cyklo výlet kombinuje krásnou přírodu, historické památky a zdravý pohyb. Trasa je dlouhá necelých 30 km a navštívíte při ní osm zajímavostí v Mariánských Lázních a okolí včetně vodní nádrže Mariánské Lázně, naučné stezky Smraďoch, kostela svaté Markéty v Kynžvartu nebo přírodní rezervace Holina. Objevte skrytá zákoutí a užijte si radost z dobře stráveného času v Mariánských Lázních.

Pro ty, kteří chodí raději pěšky, a to na pořádný výšlap, jsme přichystali turistickou vycházku „Putování krajinou sopečného původu“. Na tento výlet si vyhraďte celé dopoledne či odpoledne a naplánujte si po cestě třeba i oběd nebo alespoň svačinu, neboť trasa vám zabere přibližně 5 hodin, je dlouhá 27 km a cestou objevíte osm nepoznaných zákoutí a méně známých zajímavostí.

 

Chcete se také dozvědět něco nového z poutavého vyprávění o slavných počátcích světoznámých lázní?eznamte se s naším průvodcem ZDE: a připravte se na svou dovolenou či výlet v Mariánských Lázních.