INFOCENTRUM ZVE VEŘEJNOST NA ŘÍJNOVÉ PROHLÍDKY PO MALEBNÝCH MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Máte rádi procházky v přírodě nebo zkoumání historie města? Nezáleží na tom, jestli jste turista, který právě přijel, nebo místní obyvatel – máme pro vás říjnové tematické procházky, které vás zavedou na úžasná místa. Naše prohlídky vám umožní objevovat krásy města i přírody. Kterou cestou se vydáte, je jen na vás – do lesa, do parku, do muzea, nebo se vydáte do ulic a upravených parků. Vybírat můžete ze čtvrteční a sobotní nabídky.

Naši erudovaní průvodci vás provedou historickými milníky našeho města a zároveň vám prozradí pikantní detaily o osobnostech té doby a způsobu života bohatých i chudých obyvatel. Pověsti a legendy našeho kraje vám také nezůstanou utajeny. Vstupenky lze koupit v TIC, v kalendáři akcí na webu marianskelazne.cz nebo si je objednat dopředu na emailové adrese info@marianskelazne.cz.

Nárok na slevu 10 % mají děti od 8-15 let (děti do 7 let zdarma), studenti s platným průkazem, držitelé karty ZTP a držitelé Senior karty. Držitelé Karlovy Vary REGION CARD mají prohlídku zdarma. Uvedené ceny platí na osobu.Sraz je vždy v Turistickém informačním centru, Hlavní 47, Dům Chopin, tel. 777 338 865.

Nevyhovuje Vám čas, nestíháte? Nevadí, komentované prohlídky si můžete spustit do svého mobilu díky aplikaci SmartGuide online průvodce.

Příloha: