Legendy na greenu

V sobotu 5. srpna od 11:30hodin se na nejstarším golfovém hřišti Royal Golf Club v Mariánských Lázních odehraje charitativní golfový turnaj s názvem Legendy na greenu. Turnaj bude mít větší rozměr než ten sportovní, celý výtěžek poputuje na charitu. Na mariánskolázeňském hřišti již hrálo mnoho významných profesionálů a konalo se zde mnoho mistrovských turnajů. Pořádající agentura Eniva chce nultým ročníkem turnaje založit tradici setkávání sportovních legend, tentokrát Mariánských Lázní.

„Pevně věříme, že založením tradice Legendy na greenu se nám podaří společnými silami vybrat každý rok potřebnou částku na pomoc, užijeme si nezapomenutelný den ve skvělé společnosti a v krásné přírodě Mariánských Lázní.“za pořádající agentura Andrea Bársony.

Dobrou věc se rozhodli podpořit nejznámější jména českého vrcholového sportu Jakub Voráček, Jan Železný,Pavel Kuka, Vladimír Šmicer, Ivan Hašek, Petr Mrázek, Jakub Nakládal, Martin Nečas a zbrusu nový realizační team Národního hokejového teamu Radim Rulík, Jiří Kalous, Marek Židlický a Ondřej Pavelec.

"Jsem nadšený z toho, jak rádi se sportovci a osobnosti z oblasti kultury a zábavy zúčastňují charitativních akcí. Jsou hraví, soutěživí a navíc pomáhají dobré věci. Je to charita a pomoc nemocným, oslabeným či postiženým na straně jedné, ale také dopomoc k excelenci talentům ve sportu a umění na straně druhé. Díky štědré podpoře sponzorů a dárců jsme každou takovou akcí zase o krok dále". Slavomír Lener

Organizátor turnaje: Eniva  s.r.o. , Andrea Bársony, andrea@eniva.cz, tel. 739 615 545