Mariánské Lázně vítají jaro

Jaro se nezadržitelně blíží a Mariánské Lázně se probouzí k životu. Ve městě se pilně uklízí, čerstvá květinová výzdoba začíná rozjasňovat lázeňské parky a ulice a nastává čas pro nové začátky a oslavu přírodní krásy. Ale to není všechno, co má město pro své návštěvníky a obyvatele přichystáno!

S nadcházejícím otevřením lázeňské sezóny Mariánské Lázně zahajují svůj úchvatný tanec zdraví a odpočinku. Letos si můžete užívat nejen léčebných procedur a wellness, ale také sledovat, jak se před vašima očima probouzí Zpívající fontána, známá svou harmonickou hudbou a tanečním proudem vody. A co víc, pro všechny zvědavce začíná sezóna komentovaných prohlídek. Prozkoumejte historii, architekturu a tajemství tohoto malebného lázeňského města za doprovodu zkušených průvodců. Oslavte s námi Den památek a objevte bohaté kulturní dědictví Mariánských Lázní prostřednictvím speciální prohlídky. Přijďte se pobavit či poučit nebo se jen tak potkat a vyberte si z nabídky přednášek, výtvarných dílen či cvičení v Domě Chopin na Hlavní třídě. Ať už jste místními obyvateli či turisty, těšíme se na vás v Mariánských Lázních! Naplánujte si svůj výlet nebo dovolenou a objevte kouzlo tohoto lázeňského ráje.

Pro více informací navštivte naše webové stránky na www.marianskelazne.cz a připravte se na svůj nezapomenutelný pobyt v Mariánských Lázních!