Hotel Džbán

Hotel Džbán

Představujeme Vám hotel, který si zakládá na tradici a na své starobylosti. Stáří budovy, která nesla původní název Sloupový dům, se datuje až do roku 1820. Na hotel Džbán byl přeměněn v roce 1950 a veškeré vnitřní zařízení restaurace a jídelny je původní. Dýchne na Vás atmosféra osmdesátých let. Atmosféra hotelu Džbán Vám logicky připomene nezapomenutelné zážitky z konce minulého století. Vybavení hotelu jsme totiž přizpůsobili tak, aby zapadalo do retro stylu osmdesátých let a pamětníci si u nás nostalgicky připomenuli své rekreace strávení v podobných horských zařízeních, jako je hotel Džbán.

V našem hotelu nabízíme tyto typy pokojů:

  • 10 x dvoulůžkový pokoj Standard - Prostorné pokoje umístěné převážně v I. patře. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením , TV a lednicí.
  • 9 x dvoulůžkový pokoj MINI - Podkrovní pokoje v II. patře jsou lehce omezeny zkoseným stropem střechy a nejsou tedy tak prostorné jako verze STANDARD. Jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV a je nekuřácký.
  • 4 x třílůžkový pokoj Standard - Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a odděleným lůžkem. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.
  • 2 x pětilůžkový pokoj Standard - Máme celkem dva pětilůžkové pokoje. V 1.patře se nachází pětilůžkový apartman složený ze dvou pokojů. Druhý pětilůžkový pokoj se nachází v podkroví v 2.patře. Pětilůžkové pokoje lze bez poplatku využít i jako čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a třemi oddělenými lůžky.  Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.
Adresa: 
Karlova Studánka 12, 793 24 Karlova Studánka
Telefon: 
+420 734 428 536
Druh zařízení: 
Obec: 
Moravskoslezský krajz Moravskoslezského kraje
Olomoucký krajJeseníky