Penzion

Penzion Pod Kunětickou horou

Penzion Pod Kunětickou horou

Nabízíme ubytování v krásném prostředí pod Kunětickou horou a na dosah města Pardubice.

V našem penzionu naleznete hned několik typů ubytování. Pro milovníky pohodlí máme připraveny prostorné pokoje včetně svatebního speciálu s rohovou vanou. Milovníci romantiky jistě ocení pokoje v podkroví, pro sportovně založené hosty máme v nabídce malé turistické pokoje se sprchovým koutem a WC.

Penzion Jilm

Penzion Jilm

Nabízíme Vám ubytování v pěti pokojích s vlastní koupelnou, WC, WIFI a TV/SAT. Pokoje jsou nově zařízeny nábytkem z borového dřeva, kvalitními pěnovými matracemi, antialergenním ložním prádlem a peřinami. Ve společných prostorách mají naši hosté volně k užívání varnou konvici, mikrovlnku a lednici. Každý si zde může uvařit čaj a rozpustnou kávu.

Penzión Pod Guglom

Penzión Pod Guglom

Penzión Pod Guglom je miesto určené na relax a oddych, ale aj pre aktívne strávenú dovolenku. V lete turistikou alebo cykloturistikou pri spoznávaní Slovenského raja, spoznávaní histórie a nášho kultúrneho dedičstva a v zime lyžovaním v lyžiarskom stredisku SKI GUGEL Mlynky, ktoré sa nachádza priamo nad našim areálom. Jednoducho ideálna voľba, ak hľadáte ubytování v Slovenskom raji.

Penzion Akron

Penzion Akron

Zveme Vás do našeho penzionu, který leží v klidné části Jizerských hor v obci Tanvald – Žďár u silnice Desná – Albrechtice (500m nad Desnou). Penzion je dobře dostupný autem i v zimních měsících, v blízkosti vlaková i autobusová zastávka.

Reklama