Penzion

Penzión Pod Guglom

Penzión Pod Guglom

Penzión Pod Guglom je miesto určené na relax a oddych, ale aj pre aktívne strávenú dovolenku. V lete turistikou alebo cykloturistikou pri spoznávaní Slovenského raja, spoznávaní histórie a nášho kultúrneho dedičstva a v zime lyžovaním v lyžiarskom stredisku SKI GUGEL Mlynky, ktoré sa nachádza priamo nad našim areálom. Jednoducho ideálna voľba, ak hľadáte ubytování v Slovenskom raji.

Penzion Akron

Penzion Akron

Zveme Vás do našeho penzionu, který leží v klidné části Jizerských hor v obci Tanvald – Žďár u silnice Desná – Albrechtice (500m nad Desnou). Penzion je dobře dostupný autem i v zimních měsících, v blízkosti vlaková i autobusová zastávka.

Penzion U Zámku

Penzion U Zámku

Penzion U Zámku leží v Jihočeském kraji nedaleko Jindřichova Hradce a v těsném sousedství známého vodního zámku Červená Lhota. Náš penzion U Zámku Vás zve do klidné venkovské atmosféry a pohody, kterou v dnešní uspěchané době tak potřebujeme. Užijte si příjemnou dovolenou v penzionu, nacházející se v jednom areálu se zámkem Pluhův Žďár.

Penzion Růže

Penzion Růže

Jsme nově zrekonstruovaný rodinný penzion nacházející se na náměstí v Benešově nad Ploučnicí, malebném městečku s překrásným zámkem, často přezdívaným jako „perla saské renesance“.  Velikou výhodou je dojezdová vzdálenost do národního parku České Švýcarsko, ale i do neméně nádherných míst, jako jsou např. Labské pískovce, Lužické hory nebo České Středohoří.

Reklama