Penzion

Penzion Nad Lávkou

Penzion Nad Lávkou

Můžete se ubytovat v jednom ze sedmi pokojů. Koncept penzionu jsme se snažili propojit s naší firmou, proto každý pokoj nese název a je designován ve stylu jednotlivé země, ze které pochází zrnka kávy. Každý pobyt pro Vás může být jedinečný, jelikož se místnosti liší taky ve vybraných barvách a doplňcích. Kdo by si například nechtěl užít pobyt v Kolumbii s ochutnávkou pravé kolumbijské kávy?

Apartmány Schöneben

Apartmány Schöneben

Tři mezonetové apartmány na Šumavě s překrásným výhledem na okolní krajinu, jsou jako stvořené pro milovníky přírody, nadšené cyklisty i příležitostné turisty. Apartmány se nachází v malé vesničce Shöneben na kraji lesa, vzdálené pouhých 10 min. autem od vodní nádrže Lipno, která láká turisty v letních měsících ke koupání, rybaření a jiným vodním aktivitám.

Penzion Biograf

Penzion Biograf

Penzion Biograf najdete v Loučné nad Desnou, která leží na samém úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Penzion je dvoupodlažní objekt s nekuřáckou restaurací s výtečnou domácí kuchyní, barem a společenskou místností. Má devět pokojů s vlastním sociálním zařízením s kapacitou 31 lůžek s možnosti přistýlek.

Penzion Vodárna

Penzion Vodárna

Penzion, který je umístěn v areálu úpravny vody Bedřichov, nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Pro rodiny s dětmi máme připraveny dva rodinné pokoje - vždy dva dvolulůžkové pokoje se společnou chodbičkou a sociálkou.