Sportovně střelecký areál Jívová

Sportovně střelecký areál Jívová

Moderní „Sportovně střelecký areál Jívová“ byl zprovozněn na podzim roku 2019 a nachází se v romantickém prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, 15 km vzdušnou čarou od centra Olomouce. Je napojený na síť regionálních cyklotras a turistických značených tras, poskytuje tak přirozené zázemí pro turisty s atraktivní škálou zážitkových aktivit.

Představuje ideální místo pro aktivní trávení volného času v přírodě, s rozšiřující se nabídkou služeb pro turisty, cykloturisty a rodiny s dětmi. Areál je proto vhodný jak pro sportovní střelce, tak pro celé rodiny, firmy, partu přátel, ale také pro pořádání svateb. Spolupracujeme se školami, zájmovými kroužky nebo mysliveckými sdruženími v rámci tematických programů o přírodě, životě v lese a krajině.Je zde venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap), která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené.

Možnost ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím o celkové kapacitě 16 osob.Chcete prožít krásný večer u nás ve Sportovně střeleckém areálu Jívová? Využít služby a zažít krásný večer u grilu, baru nebo třeba venkovního ohniště? Tak právě pro vás je připraveno naše ubytování. Nabízíme dva čtyřlůžkové pokoje a čtyři dvoulůžkové pokoje.

Adresa: 
Jívová 295, 783 98 Jívová
Telefon: 
+420 725 981 980
Obec: 
Olomoucký krajz Olomouckého kraje