Zahraničí

Apartmány Schöneben

Apartmány Schöneben

Tři mezonetové apartmány na Šumavě s překrásným výhledem na okolní krajinu, jsou jako stvořené pro milovníky přírody, nadšené cyklisty i příležitostné turisty. Apartmány se nachází v malé vesničce Shöneben na kraji lesa, vzdálené pouhých 10 min. autem od vodní nádrže Lipno, která láká turisty v letních měsících ke koupání, rybaření a jiným vodním aktivitám.

Schöneben

Schöneben

Hledáte ideální místo pro odpočinek uprostřed přírody? Ať už hledáte letní dovolenou s vodními sporty nebo jste příznivci zimních radovánek, obec Schöneben v Rakousku je tou správnou volbou.

Pokud si chcete užít sportovní dovolenou, jste na správném místě. Běžecké tratě Böhmerwald Arena. V bezprostřední blízkosti se nachází také lyžařský areál Hochficht. Pro milovníky letních sportů je Lipenská přehrada vzdálená jen několik minut jízdy autem.

Rakousko - Běžkotoulky

Rakousko - Běžkotoulky

Východní Tyrolsko je domovem nejvyšších hor našich jižních sousedů a tak není divu, že se mu přezdívá „Střecha Rakouska“. V nevelkém regionu je 266 horských vrcholů s výškou přes 3000 metrů, přičemž většina z nich leží na území Národního parku Vysoké Taury. Kraluje jim majestátní Grossglockner (3798 m), který následuje Grossvenediger (3666 m). Region přitahuje turisty a horolezce již déle než dvě staletí.
Pojďte s námi poznat krásy Rakouska na lyžích!