Karlovarský kraj

Hotel Millenium

Hotel Millenium

Název MILLENIUM má své opodstatnění, jelikož celá budova je snoubením se historického a moderního architektonického stylu. Hotel svým širokým zaměřením a množstvím služeb oslovuje všechny věkové kategorie a zároveň všechny možné cíle hostů proč Hotel MILLENIUM a lázeňské město Karlovy Vary navštívit a strávit zde krásný čas. Hotel je velmi útulně a moderně vybaven.

Z Karlovarského kraje

Z Karlovarského kraje

Nejzápadněji položený kraj České republiky patří rozlohou k nejmenším. Pro svou úchvatnou přírodu, množství pozoruhodných památek a především tradici lázeňství je vyhledávanou a proslulou destinací. Na jeho území se nachází tři nejznámější česká lázeňská města – Karlovy Vary s termálními prameny, Mariánské Lázně s mimořádným bohatstvím léčivých kyselek a Františkovy Lázně vystavěné v klasicistním duchu ideálního města. Přírodní bohatství kraje, jakým jsou Krušné hory, Slavkovský les a další zajímavé lokality a chráněná území, nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky. Krásy Karlovarského kraje můžete objevit pěšky nebo na kole na trasách mnoha zajímavých naučných stezek.

Realizace pořadu byla podpořena z rozpočtu Karlovarského kraje. 

www.kr-karlovarsky.cz   

www.zivykraj.cz

Hotel Orion

Hotel Orion

Jedinečný horský hotel ORION je nově postaven na čedičové hoře - přímo na vrcholu Plešivce, v samém srdci Krušných hor. Díky svým nadčasovým stylovým interiérům poskytuje hotel maximální pohodlí i těm nejnáročnějším hostům. Každý pokoj v hotelu Orion si díky unikátní architektuře zachovává svůj osobitý vzhled.

Svazek obcí Bystřice

Svazek obcí Bystřice

Svazek obcí Bystřice je svazek obcí v okresu Karlovy Vary, jeho sídlem je Pernink a jeho cílem je regionální rozvoj. Sdružuje celkem 6 obcí a byl založen v roce 2005.
Obce sdružené v mikroregionu: Potůčky, Merklín, Abertamy, Horní Blatná, Hroznětín, Pernink.

Reklama