Karlovarský kraj

Svazek obcí Bystřice

Svazek obcí Bystřice

Svazek obcí Bystřice je svazek obcí v okresu Karlovy Vary, jeho sídlem je Pernink a jeho cílem je regionální rozvoj. Sdružuje celkem 6 obcí a byl založen v roce 2005.
Obce sdružené v mikroregionu: Potůčky, Merklín, Abertamy, Horní Blatná, Hroznětín, Pernink.

Hotel Zelené údolí

Hotel Zelené údolí

Hledáte ubytování přímo v rozsáhlém skiareálu, kde budete mít lanovky a sjezdovky na dosah ruky? Horský hotel Zelené údolí Vám toto přání splní! Horský hotel je situován v klidné obci Pstruží a je součástí Ski areálu Plešivec. Jakmile se ráno občerstvíte v naší restauraci Fabrika Art, můžete se posadit na lanovku a užívat si zimních sportů na jedné z českých tisícovek Plešivec.

Z Karlovarského kraje

Z Karlovarského kraje

Nejzápadněji položený kraj České republiky patří rozlohou k nejmenším. Pro svou úchvatnou přírodu, množství pozoruhodných památek a především tradici lázeňství je vyhledávanou a proslulou destinací. Na jeho území se nachází tři nejznámější česká lázeňská města – Karlovy Vary s termálními prameny, Mariánské Lázně s mimořádným bohatstvím léčivých kyselek a Františkovy Lázně vystavěné v klasicistním duchu ideálního města. Přírodní bohatství kraje, jakým jsou Krušné hory, Slavkovský les a další zajímavé lokality a chráněná území, nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky. Krásy Karlovarského kraje můžete objevit pěšky nebo na kole na trasách mnoha zajímavých naučných stezek.

Realizace pořadu byla podpořena z rozpočtu Karlovarského kraje. 

www.kr-karlovarsky.cz   

www.zivykraj.cz

Reklama