Adventní prohlídky vám přiblíží nejzajímavější kouty Mariánských Lázní

Do své pravidelné nabídky tematických prohlídek, které se konají každý čtvrtek a sobotu, přichystalo Turistické informační centrum i historické „Adventní prohlídky" města s vánoční tématikou. Ve dnech 9. a 16. prosince zjistíte zajímavosti o vánočních zvycích, ponoříte se do zimní atmosféry lázní před 200 lety a prozkoumáte nejvýznamnější místa města, které si získalo zápis na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Každá prohlídka představí příběhy a události spojené s vánočními tradicemi města. Prohlídka vás zavede do doby, kdy Mariánské Lázně začaly být oblíbeným místem pro odpočinek a léčbu. Zjistíte, jak se zimní sezóna v lázních vyvíjela, jaké obyčeje tvořily součást vánočního období a jak se proměňovalo město v průběhu dvou set let.

 

Nenechte si uniknout poslední tematické prohlídky města tohoto roku a pojďte se projít po mrazivých Mariánských Lázních s našimi průvodci. Nárok na slevu 10 % mají děti od 8-15 let (děti do 7 let zdarma), studenti s platným průkazem, držitelé karty ZTP a držitelé Senior karty. Držitelé Karlovy Vary REGION CARD mají prohlídku zdarma. Uvedené ceny platí na osobu. Sraz je vždy v Turistickém informačním centru, Hlavní 47, Dům Chopin, tel. 777 338 865.

Nevyhovuje Vám čas, nestíháte? Nevadí, komentované prohlídky si můžete spustit do svého mobilu díky aplikaci SmartGuide online průvodce.