Dům Chopin představuje červnový program

Dům Chopin přináší pestrý program na červen, který nabídne různé kulturní a umělecké akce pro všechny věkové kategorie. Zveme vás k návštěvě našich prostor a k účasti na těchto jedinečných událostech.

11. a 12. června: VYSTOUPENÍ MAŽORETEK  vždy od 17.00. Představení mažoretek Kopretinky z Jihu. Přijďte si užít dynamická vystoupení plná energie a elegance.

11. června: Filmový klub – Kdyby tisíc klarinetů od 19.30. Promítání slavného českého muzikálu „Kdyby tisíc klarinetů“ z roku 1964, který vznikl podle divadelního leporela Jiřího Suchého. Tento nezapomenutelný film vás zavede do světa humoru, hudby a poetiky.

12. června: Klavírní recitál Radima Vojíře od 19.00. Klavírní recitál v podání Radima Vojíře, exkluzivního sólisty Chursächsische Philharmonie a profesora na teplické konzervatoři. Na programu budou skladby Chopina a Gershwina.

13. – 16. června: Marienbad Film Festival. Mezinárodní filmový festival, který přinese hudební večery a filmové projekce. Těšit se můžete na vystoupení držitelů hudební ceny Anděl, kontrabasistu Tomáše Lišky a DJ, producenta Aid Kida.

21. června: JAZZOVÉ MLÁDÍ od 19.00. Koncert mladých talentovaných hudebníků ze souboru EJO pod vedením Tomáše Sticha ze ZUŠ Fryderika Chopina v Mariánských Lázních.

22. června: VERNISÁŽ VÝSTAVY - "MEXICKÉ INSPIRACE" od 16.00. Výstava obrazů malířky, terapeutky a restaurátorky historických knih Sashi Samkové. Samková pochází z Bratislavy a od roku 2010 žije a tvoří v Mexiku.

24. června: MEXIKO ZNÁMÉ A NEZNÁMÉ od 19.00. Přednáška cestovatelky Anety Benediktové o její cestě do Mexika. Přijďte se dozvědět více o této fascinující zemi.

26. června: POZNEJ SVÁ VNITŘNÍ ZRANĚNÍ: ZRADA od 16.00. Přednáška na téma vnitřních zranění, která vznikají v útlém dětství. Naučte se je odhalit a překonat, abyste mohli být sami sebou.

28. června: ALLISON WHEELER & RUSS SPIEGEL ORGAN TRIO od 15.00. Vystoupení Russ Spiegel Organ Trio z USA s hostující zpěvačkou Allison Wheeler. Russ Spiegel představí skladby z nového alba Caribbean Blue.

 

Ostatní akce

Během června si budete moct užít aktivní odpočinek v rámci hodin korálkování. Přijďte si užít kulturní zážitky do Domu Chopin v Mariánských Lázních! Těšíme se na vaši návštěvu. Vstupenky v prodeji v infocentru nebo na www.marianskelazne.cz

Příloha: