LETOS jsem fit V MARIÁNKÁCH

Přichází doba, kdy neodvratně začínáme pociťovat blížící se jaro a zvyšující se intenzitu slunečních paprsků. S vidinou nových letních šatů toužíme shodit alespoň 3-4 kilogramy a omládnout o pět let. Chceme vypadat dobře a přivítat jaro v dobré kondici a náladě. Poradíme vám, co je pro to potřeba udělat.

Nemusíte chodit do posilovny a nutit se do cvičení na různých strojích, choďte na procházky na čerstvém vzduchu! Chůze je vhodná pro každého, nemá žádné kontraindikace a je doporučována pro všechny věkové kategorie. Mariánské Lázně jsou pro dlouhé procházky jako stvořené a na webových stránkách marianskelazne.cz najdete spoustu tematických turistických tras s různou obtížností.

Samotná pěší turistika však k hubnutí a skvělému vzhledu nestačí. Je potřeba také pít vodu – minerální, přírodní, čistou, s léčivými účinky. V Mariánských Lázních najdete více než čtyřicet léčivých pramenů. Je vhodné se poradit s lékařem a pít ten pramen, který vám předepíše. Vodu je nutno pít pomaloučku, nejlépe ze speciálního lázeňského pohárku během pomalé chůze na kolonádě.

Voda z minerálních pramenů má léčivé a kosmetické účinky nejen při vnitřním užívání, ale i při zevní aplikaci. Pokud chcete mít sametovou, hladkou a rozjasněnou pleť, chcete dobře spát a zbavit se váčků pod očima, doporučujeme vám minerální koupele. Perličková koupel má nepřekonatelný relaxační účinek na celé tělo. Jedná se o skutečnou perlu lázeňského pobytu.

Ve vašem programu by rozhodně neměly chybět masáže. Nevynechejte ani masáž obličeje, která se stane pomyslnou třešničkou na dortu vaší dovolené, protože vymaže viditelné vrásky, zjemní a zvláční pokožku a vrátí jí mladistvý vzhled.

Po dovolené v Mariánských Lázních ani nepoznáte svůj odraz v zrcadle. Kam se poděla ta šedá myška? Uvidíte krásnou, sebejistou dámu, jejíž oči září štěstím a pocitem spokojenosti.