ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2024 V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Druhý květnový víkend v Mariánských Lázních je už neodmyslitelně spjatý se slavnostním zahájením lázeňské sezóny. Také letos je připravený pro obyvatele i návštěvníky města bohatý třídenní program, a to od 10. do 12. května. Hlavním tématem je letos statut „Klimatických lázní“, který získaly Mariánské Lázně v roce 2023.

Program potrvá od pátku do neděle a bude se odehrávat i tentokrát především u kolonády. Stěžejním bodem pátečního programu bude koncert Západočeského symfonického orchestru, k dispozici budou již také stánky s občerstvením a řemeslnými výrobky. 

Sobotní program začne jako tradičně bohoslužbou a slavnostním žehnáním lázeňským pramenům. Obyvatelům města a návštěvníkům se představí Akordeonový orchestr Alexandra Smutného, pěvecký sbor Fontána, Marjánek, Dixieland Planá a spousta dalších účastníků. Sobotní program vyvrcholí vystoupením zpěvačky Dashy a koncertem kapely Queenie, která je nejúspěšnější tribute kapelou v Česku. Program uzavře slavnostní produkce Zpívající fontány a laserová show. Režii nedělního programu převezme Základní umělecká škola Fryderyka Chopina. 

Samozřejmostí je i program pro rodiny s dětmi. Pro nejmenší jsou připraveny atrakce a velký dětský park v prostoru u monarchů.

Přijměte pozvání na nejvýznamnější akci sezóny v Mariánských Lázních.

Prohlédněte si program ZDE