Moldava

Obec Moldava se nachází na hřebeni Krušných hor asi 25 km SZ od Lázeňského města Teplice v nadmořské výšce 785 m. Geograficky je rozdělená na horní část, kde se nachází hraniční přechod a železniční stanice. Dolní část je určena především k bydlení a rekreaci. K obci je přičleněna i osada Nové Město obývána především chataři a zaniklé obce Pastviny a Oldříš. Moldava v Krušných Horách má co nabídnout a těší se na vaší návštěvu.

Obec: 
Ústecký krajMoldava
 
00:00
Moldava
Kliknutím na libovolný obrázek jej otevřete v galerii zvětšený. Prohlížení pak můžete ovládat klávesnicí, myší nebo dotykem.
Vydáno: Úterý, 10. Květen 2016 - 13:52

MOLDAVA - odpoledne

Pozvánka na akci: 

http://www.mazec.info/?s=predstaveni

Vydáno: Úterý, 10. Květen 2016 - 13:38

POZVÁNKA NA AKCI:

http://itcmoldava.wz.cz/Plan-akci.html

 

 

Vydáno: Úterý, 5. Duben 2016 - 13:12

Hudy Moldavský půlmaraton , horský kros přes Pramenáč !

kros, běh se psem, NORDIC Walking  neděle 15. května 2016

trasy 7km / 14km / 24km běh + běh se psem , NORDIC WALKING pouze 7km / 14km

Vydáno: Úterý, 5. Duben 2016 - 13:06

Férová snídaně NaZemi je celorepublikový piknikový happening na podporu lokálních a fairtradových pěstitelů. Místní fanoušci fair trade a odpovědné spotřeby společně snídají na veřejném místě, aby netradičním způsobem oslavili Světový den pro fair trade (druhá sobota v květnu).

Vydáno: Čtvrtek, 25. Únor 2016 - 10:54

15. KVĚTNA 2016  MOLDAVA

Hudy Moldavský půlmaraton , horský kros přes Pramenáč +MTB cross country

kros, běh se psem, NORDIC Walking  neděle 15. května 2016

trasy 7km / 14km / 24km běh + běh se psem , NORDIC WALKING pouze 7km / 14km

Reklama

Oblíbené trasy regionu

Šluknov

Dnešní Cyklotoulky nám ukážou cestu z nejsevernějšího města naší republiky do Národního parku Česko Saské Švýcarsko a představí nám Šluknovský výběžek tak, jak ho většina z nás nezná.

Benešov nad Ploučnicí

Dnešní Cyklotoulky nás zavedou do Ústeckého kraje, který je pro cyklisty z jiných částí země asi oblastí víceméně neprobádanou a to je…. škoda. Nebo spíš výzva? Tam, kde jsem byl, je o cyklisty skvěle postaráno a navíc je i na co koukat, takže neváhejte.

Klíny - za kouzlem Krušných hor

Dnes navštívíme lokalitu, ve které můžete své zdraví otužovat v zimě i v létě, v době, kdy na zemi leží metrové závěje i ve 30ti stupňových vedrech.

Lázně Mšené

Nepatří sice mezi naše největší lázně, ale můžou jim konkurovat jinak. Třeba polohou, jsou rozhodně nejblíže položenými lázněmi od Prahy. Nebo nabídkou, k léčení nevyužívají jen vlastní slatinu, ale i pohyb, k lázeňství přidávají třeba nordic walking nebo cyklistiku.

Moldava

Dnešní Cyklotoulky nás zavedou vysoko na sever, až na samotnou hranici s Německem. Do kraje, který je tak trochu bohem zapomenutý a zatím spíše neobjevený, ale o to zajímavější je právě pro turisty. Jsou tu věci, které už jinde nepotkáte. Nevěříte? Tak hurá na Moldavu.