Hotel

OREA Resort Horizont

OREA Resort Horizont

Hotel nabízí 117 kompletně zrekonstruovaných pokojů, bezplatné wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou, římskými lázněmi a vybavené fitness centrum. Dětským návštěvníkům je k dispozici velká herna. Wi-Fi připojení a parkoviště je pro hotelové hosty samozřejmě bezplatné.

Hotel Ondrášův dvůr

Hotel Ondrášův dvůr

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Celý resort je Adults-only. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Mimo jiné jsme také Dog-friendly resort. Ubytování s pejskem je možné pouze na apartmánové vile za příplatek.

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov

Lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém údolí Krušných hor, které jsou od nepaměti známy svým nerostným bohatstvím. Lázně Jáchymov navštíví každoročně více než 20 000 lázeňských hostů a stráví tu s námi průměrně 17 dnů. Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Lázně Axxos Hotels jsou založeny na vrcholné

Hotel Černý orel

Hotel Černý orel

Hotel se nachází na Velkém náměstí v centru města v komplexu ČERNÝ OREL. Dostanete se do něj buď přes restauraci z náměstí, nebo vchodem z ulice Jánská 26, kde je i hotelová recepce. Součástí hotelu jsou originální pivní lázně s finskou saunou a aromaterapií na vodních postelích, restaurace, pivovar i čokoládovna. Černý orel je komplex v historických domech nadohled památek UNESCO.

Bio Seehotel

Bio Seehotel

Vítejte v Bio-Seehotelu! Váš zasloužený odpočinek od každodenního života začíná uprostřed Vogtlandu. Náš 4* superior hotel na vás čeká s vysokou úrovní kvality a rodinnou atmosférou. Nechte se nadchnout jeho idylickou polohou.