Hotel

Kurhotel Bad Schlema

Kurhotel Bad Schlema

Naše atraktivní, prostorné jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a jedno apartmá nabízejí veškerý moderní komfort včetně koupelny/sprchy, WC, telefonu, TV, rádia a minibaru. Od útulných podkrovních pokojů až po naši romantickou líbánkovou komnatu, máme něco, co splní každý požadavek. Všechny naše pokoje a apartmá jsou nekuřácké. 

Hotel Větruše

Hotel Větruše

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar, výbornou hotelovou restauraci, vše pro pohodlné rodinné ubytování, relaxaci i sportovní vyžití a vstřícný personál připravený udělat

Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Rezervujte si svůj pokoj v Hotelu Praděd Thamm v destinaci Zlaté Hory a vychutnejte si tak jedinečnou atmosféru budovy z 19. století. Těšit se můžete na útulně zařízené pokoje a postele s pohodlnými matracemi.

Hotel Split

Hotel Split

Unikátní hotel Split se nachází ve starobylém královském městě Kadaň, ležícím na předělu Krušných hor a Doupovských vrchů. Hotel návštěvníkům nabízí klidné a příjemné přírodní prostředí přímo u řeky Ohře.

Reklama