Hotel

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov

Lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém údolí Krušných hor, které jsou od nepaměti známy svým nerostným bohatstvím. Lázně Jáchymov navštíví každoročně více než 20 000 lázeňských hostů a stráví tu s námi průměrně 17 dnů. Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Lázně Axxos Hotels jsou založeny na vrcholné

Hotel Černý orel

Hotel Černý orel

Hotel se nachází na Velkém náměstí v centru města v komplexu ČERNÝ OREL. Dostanete se do něj buď přes restauraci z náměstí, nebo vchodem z ulice Jánská 26, kde je i hotelová recepce. Součástí hotelu jsou originální pivní lázně s finskou saunou a aromaterapií na vodních postelích, restaurace, pivovar i čokoládovna. Černý orel je komplex v historických domech nadohled památek UNESCO.

Bio Seehotel

Bio Seehotel

Vítejte v Bio-Seehotelu! Váš zasloužený odpočinek od každodenního života začíná uprostřed Vogtlandu. Náš 4* superior hotel na vás čeká s vysokou úrovní kvality a rodinnou atmosférou. Nechte se nadchnout jeho idylickou polohou. 

Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Uprostřed šumavské přírody, na samotě u lesa, Vás budeme hýčkat a rozmazlovat.

Hotel disponuje několika druhy pokojů, od dvoulůžkových až po velké rodinné a apartmány. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, součástí vybavení jsou osušky, ručníky, kosmetika, TV, v pokojích vyšší kategorie jsou navíc varné konvice, malé lednice a župany.

Reklama