Penzion

Penzion Růže

Penzion Růže

Jsme nově zrekonstruovaný rodinný penzion nacházející se na náměstí v Benešově nad Ploučnicí, malebném městečku s překrásným zámkem, často přezdívaným jako „perla saské renesance“.  Velikou výhodou je dojezdová vzdálenost do národního parku České Švýcarsko, ale i do neméně nádherných míst, jako jsou např. Labské pískovce, Lužické hory nebo České Středohoří.

Penzion YDYKSEB

Penzion YDYKSEB

Naše ubytování Frýdlant nad Ostravicí v areálu YDYKSEB se nachází v klidné a malebné Nové Vsi blízko zmíněného Frýdlantu nad Ostravicí. Vesnický ráz krajiny, podhorské louky a výhledy na zalesněné stráně horského pásma Beskyd, s majestátní Lysou Horou na dosah, dávají našemu areálu s penzionem, restaurací a jízdárnou YDYKSEB punc jedinečnosti.

Centrum Slezská Harta

Centrum Slezská Harta

Centrum Slezská Harta vzniklo v zrekonstruovaném historickém statku za účelem poskytování kvalitního zázemí pro konání školení, vzdělávacích akcí a pro individuální i skupinovou rekreaci. Centrum  je vybaveno potřebným školicím vybavením s kapacitou  až  pro  60  osob.

Chata Uhorčík

Chata Uhorčík

Pozývame vás do jedného z najkrajších kútov Slovenska, kde nájdete skutočnú pohodu, príjemných ľudí, krásnu prírodu a únik od mestskej civilizácie. Nájdete tu tri krásne chaty na prenájom s detskými ihriskami, športovými ihriskami, zastrešenými altánkami s krbom, aj so súkromným wellness. Skrátka všetko pre skvelú dovolenku s rodinou alebo s priateľmi.

Reklama