Slovensko

Nejlepší cyklostezky v Nízkých Tatrách pro zkušené cyklisty i rodiny s dětmi

Cyklistika je jednou z možností, jak můžete strávit svou dovolenou a prozkoumat nová místa. Vezměte kola, celou rodinu a jeďte na Slovensko. Najdete tam nádhernou přírodu, vysoké hory, termální prameny a nespočet cyklostezek, které jsou vhodné pro jednotlivce, přátele i rodiny s malými dětmi.

Cyklotoulky po Moravě: Tipy na místa a cyklotrasy, která zahrnout do svého itineráře

Morava je cyklistickým rájem, protože je protkaná bohatou sítí cyklotras a ze sedla nabízí krásné výhledy na nekončící vinohrady, ale také na architektonické skvosty a nechybí ani nádherné výhledy do kraje. Která místa při svých cyklotoulkách Moravou nesmíte minout? Přinášíme vám několik tipů na oblíbené cyklotrasy, které uspokojí cyklisty začátečníky i pokročilé.

Zabezpečte kola a motorky před krádeží

Zima pomalu končí a cyklistická a motorkářská sezóna je konečně tady. Kola, motorky a skútry jsou přitom velmi oblíbenou a častou kořistí zlodějů. V poslední době se zvýšil také zájem zlodějů o elektrokola – jsou totiž drahá, a stačí chvilka nepozornosti, aby si jejich krádeží zloděj přišel k penězům. Pojďte se s námi podívat, jak můžete své kolo či motocykl snadno a rychle zabezpečit proti krádeži.

Reklama